Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace 

Horní rám pro vodní lázeň tmavý, tmavý buk - 58 x 40,5 cm - 2 cm

Dřevěný horní rám se vkládá na základní rám pro sestavení základu teplého bufetového modulu s vodní lázní, kterou můžete kombinovat s nástavcem na polévku nebo gastronádobami GN 1/1, 1/2 nebo 1/3 do hloubky 100 mm. více informací
1.402,00 Kč bez DPH
1.696,42 Kč vč. DPH
při registraci máte lepší cenu
  klikněte na objednací č.
  vybraného produktu
  emailNapište mi e-mail

Varianty Horní rám pro vodní lázeň tmavý

Zpět k hlavnímu výrobku Horní rám pro vodní lázeň tmavý
Objednací číslo Provedení rozměr Výška Cena za kus bez DPH Cena za kus bez DPH
(pro registrované)
Cena za kus s DPH
(+ případné poplatky)
Objednat kusů
12255 71tmavý buk58 x 40,5 cm2 cm1.402,00 KčRegistrace
1.696,42 Kč
× Vyberte prosím alespoň jednu variantu kterou chcete objednat

Popis

Takto sestavený vyhřívaný bufetový modul dle Vašich požadavků využijete pro servírování teplých pokrmů a příloh pro snídaňový stůl, večeře, rauty a další společenské události. Jednotlivé komponenty objednávejte samostatně z naší nabídky. Bufetový modul využijete samostatně, nebo jako součást bufetového systému, který zvýrazní Váš rautový stůl.

Bezbarvý lak, určený pro styk s potravinami, dává vyniknout přírodní strukturu bukového dřeva. Po použití rámy otřete vlhkou houbou s použitím běžného saponátového prostředku a osušte. Rámy skladujte v suchém prostředí a nevkládejte do myčky nádobí.

Nezbytnou součástí bufetových modulů je základní rám a horní rám pro studený bufet, vodní lázeň nebo indukční vařič. Každý bufetový systém je originál, záleží pouze na Vás, jak si jej sestavíte dle Vašeho požadavku.

Hodnocení

Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
prodejna_hofmannwebinar_hofmannzakaznicke_referencekonzultace_hofmann